24 лютого-третя річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну
- Подробности
- Создано 24.02.2025 11:44
Сьогодні, 24 лютого 2025 року, виповнюється три роки з моменту, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Цей день став точкою відліку героїчного спротиву українського народу, який продовжує боротися за свою свободу та незалежність.Україна продовжує боротьбу за свою незалежність, демонструючи незламність та силу перед лицем агресора.1096 днів Незламності. Майже 11 років безперервної боротьби.
Вони колонами вдерлися до України, і світ побачив війну, яка для України триває ще з 2014-го. День 24 лютого, який почався кривавим світанком, не закінчується три роки. Але це бій за свободу та виживання українців. Вони нас планують знищити. Стерти Україну з карти, а всіх тих, хто продовжує чинити опір, вбити так, як вони вбивали людей в Бучі, Ізюмі, Бузковому парку в Херсоні та інших містах і селах.
Ми переможемо. Зараз нам дуже важко. Але ми знаємо, що завжди стає темніше перед світанком. Дякуємо кожному захиснику і захисниці, які боронять нашу землю і наші життя! Вічна памʼять Героям, які віддали життя за нашу можливість дихати і ходити у вільній Україні.
Нескорені, незламні, незалежні українці. Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам!
Герої Небесної Сотні: бути гідними їхньої пам’яті
- Подробности
- Создано 20.02.2025 14:53
Саме цього дня 2014 року в центрі Києва загинула найбільша кількість протестувальників. Загалом 107 активістів, які віддали життя за демократію та свободу України, названі Героями Небесної Сотні. Щороку в цей день українці вшановують пам’ять загиблих під гаслом «Вдячні за свободу!». Це не лише день скорботи, а й нагадування про відповідальність кожного за майбутнє країни. Герої Небесної Сотні віддали життя, щоб Україна залишалася незалежною, а її народ – вільним. Пам’ять про їхній подвиг повинна жити й надихати нас до дій – зміцнювати громадянське суспільство, боротися за справедливість і не дозволяти нікому забути, за що вони загинули.. Будьмо гідними їхньої пам’яті – віддано й сьогодні захищаймо своє!
З Днем Державного Герба України
- Подробности
- Создано 19.02.2025 14:23
Державний Герб України – офіційний символ нашої держави, один із трьох державних символів України. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України офіційно затвердила Герб України, коли прийняла постанову № 2137-XII .Офіційне зображення Державного Герба УНР з’явилося 22 березня 1918 року, через два місяці після проголошення її незалежності IV Універсалом Центральної Ради. Сьогодні зображення Державного Герба можна побачити на шевронах українських військових, які захищають суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії. Державний Герб України був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Тож разом до Перемоги!
Про порядок дбаємо постійно
- Подробности
- Создано 18.02.2025 15:37
Питання благоустрою на об’єктах управління та прилеглих до них ділянках залишається актуальним у будь-яку пору року. Тож працівники постійно слідкують за дотриманням порядку, проводять прибирання. Зокрема, цими днями зібрали побутове сміття на укосах і бермах Золотоніської захисної дамби Черкаської експлуатаційної дільниці. Як повідомляли раніше,по цій захисній споруді проходить автодорога. Водії і пасажири, які не дбають про навколишнє середовище, викидають обабіч неї пляшки, обгортки та інший непотріб, тому очищати від нього територію доводиться досить часто. Зібране побутове сміття вивезли та утилізували.
Ми вкотре звертаємося до громадян з проханням не засмічувати природу.
Проводять ремонт та налаштування пожежного насоса
- Подробности
- Создано 07.02.2025 15:34
На дільницях та об’єктах Черкаського управління захисних масивів дніпровських тривають ремонтні роботи. Особлива увага приділяється готовності засобів безпеки.
Так на Будище-Свидівській насосній станції № 2 продовжуються роботи щодо ремонту та налаштування пожежного насоса № 3. Цими днями проведено проточування та центрування з’єднувальних муфт для означеного пристрою.
За визначенням ДСТУ — «пожежний насос призначений для відбирання рідкої вогнегасної речовини з ємності, водоймища або водопостачальної мережі та подавання її для гасіння пожеж та провадження пожежно-рятувальних робіт».
Прибрали дамбові укоси
- Подробности
- Создано 03.02.2025 14:41
На Золотоніській захисній дамбі Черкаської експлуатаційної дільниці провели прибирання берегової зони та укосів від побутового сміття. По цій захисній споруді проходить автодорога, а її мальовничі укоси та береги завжди приваблюють відпочивальників. Тим більше, що цього річ зима не проявляла себе снігами та морозами.Однак не всі громадяни настільки свідомі, аби не залишати після себе гори сміття. Часто непотріб викидають і з машин, які рухаються означеною дорогою, тому водникам доводиться систематично наводити тут лад. Тож цими днями було проведено прибирання, в ході якого зібрали та вивезли побутові відходи та поламане гілля. Порядок починається з кожного з нас – нагадують працівники Черкаського управління з захисних масивів дніпровських водосховищ та закликають берегти навколишнє середовище.
Цінуй. Захищай. Надихай
- Подробности
- Создано 30.01.2025 10:51
02 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь під гаслом "Захист водно-болотних угідь для нашого спільного майбутнього". Це свято, започатковане в 1997 році, покликане привернути увагу до важливості збереження водно-болотних екосистем для майбутніх поколінь.
Україна, як активна учасниця Рамсарської конвенції, має 50 водно-болотних угідь міжнародного значення. Проте російська агресія завдала нищівного удару по цих природних територіях. За даними аналізу, протягом десяти років окупації та трьох років повномасштабної війни постраждали 48 з 50 водно-болотних угідь України. Масштаби руйнування вражають: