«EUКраїна»: про європейські цінності

Європейські цінності – це загальнолюдські принципи і норми життєдіяльності людини, суспільства й держави. В європейському житті існує повага й прагнення до повного дотримання цих цінностей. Основними нормами, принципами функціонування європейської спільноти є

• Демократія – це такий спосіб управління державою, коли населення має можливість вільно обирати тих, хто ними управляє і піклується про добробут й гарне життя всіх громадян в однаковій мірі. Це свобода слова й вибору, але не вседозволеність. Свобода здійснюється в рамках закону, перед яким всі рівні.

 

 

Детальніше

«Якщо не почнемо рятувати річки зараз, то постраждає кожен», – Олександр Скічко

Цвітіння, замулення, масова загибель риби – це реальність річок Черкащини. Про те, яких кроків варто вживати, аби зберегти та покращити екологію регіону, йшлося на колегії в ОДА під керівництвом очільника області Олександра Скічка.

Причин екологічних проблем із річками низка: від зміни клімату до регулярного скидання неочищених стоків підприємствами, відзначив голова ОДА. Також він наголосив на неефективній роботі дяких контролюючих органів.

У роботі колегії взяв участь начальник Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ Олександр Бовсуновський та представив свої пропозиції щодо очищення річки Дніпро

Детальніше

Іінформація про водогосподарську обстановку за тиждень у період з 15.09.2021 по 21.09.2021

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок.

З початку звітного тижня і до 18 вересня погоду над прилеглими до Кременчуцького водосховища територіями визначав обширний антициклон, завдяки якому утримувалась сонячна тепла погода з літнім температурним фоном (14-160 С). Вдень, завдяки сонячному прогріву стовпчики термометрів підіймались до комфортних 24-250 С.18-19 вересня спостережні території знаходились під дією атмосферних фронтів атлантичного циклону: повсюди пройшли дощі різної інтенсивності, що супроводжувались посиленням вітру до 15-20 м/с. Така погода істотно обмежила денний прогрів повітря і мінімізувала добовий хід температури: вночі 9-14º С, вдень 17-20º С.Активний європейський циклон, який у вихідні приніс дощі, відкрив доступ у наш регіон арктичному повітрю. Тому робочий тиждень розпочався некомфортною погодою: середньодобова температура повітря знизилась до 10-120 С, вдень стовпчики термометрів не піднімались вище 12-140 С.Загалом за звітний тиждень середня добова температура повітря становила 14 – 15.6° С, що на 0.5-10 С нижче кліматичній нормі на цей час. На річках – притоках Кременчуцького водосховища, утримується меженний режим.

Подробнее...

Бкреги стали чистішими

У Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ постійно багато зусиль приділяють благоустрою, підтриманню об’єктів  у належному  санітарному стані. Тож  проведенню екологічних заходів, приурочених до Всесвітнього дня чистих берегів, було приділено особливу увагу.

 

-       Екологічна свідомість починається з простих кроків, і ми долучаємося до акції, аби привернути увагу громадян до екологічних проблем, соціальної відповідальності, яка є обов’язковою для кожного.Адже екологічно відповідальне ставлення  до захисних масивів дніпровських водосховищ та прибережної зони  є важливою умовою нашої ефективної роботи в цілому — наголосив  начальник управління Олександр Бовсуновський в ході координаційної наради щодо організації екологічної акції «Я прибрав – твоя черга!»

Детальнішк

Узагальнена інформація про водогосподарську обстановку за тиждень у період з 08.09.2021 по 14.09.2021

1. Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок.

Протягом звітного тижня погоду над прилеглими до Кременчуцького водосховища територіями визначав великий антициклон. Висотні повітряні течії транспортували в наш регіон тепле повітря, поступово нарощуючи тепло: температурний фон підвищився до 15 – 18° С, вдень завдяки сонячному прогріву стовпчики термометрів сягали 25 – 28° С. До того ж, це був період бездощів’я, який призвів до зниження вологозапасів у ґрунті до недостатніх для осінньої сівби значень та підвищення показника горимості у лісах до надзвичайного 5 класу.Загалом за звітний тиждень середня добова температура повітря становила 16.3 – 18.4° С, що практично відповідає кліматичній нормі.

Детальніше

Обговорено актуальні екологічні проблеми р. Дніпро

09 вересня 2021 р.  у приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації під головуванням Олександра Скічка, голови Черкаської обласної державної адміністрації, відбулась нарада щодо гідрологічного та санітарного стану р. Дніпро. В ході наради було обговорено актуальні екологічні проблеми найбільшої річки в Україні та її прибережних зон.

У роботі наради взяв участь  начальник  Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ Олександр Бовсуновський.

 

 

 

 

Побачив – прибери: ставай частиною наймасштабнішого руху ековідповідальних людей!

       Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». – день позитивних змін та думок! День екологічності в усіх розуміннях цього слова.

ПАМ’ЯТАЙМО:

  • Чисті береги є запорукою чистої води в річках, водосховищах та ставках.Майбутнє наших водойм – у наших руках!
  • І тільки чиста вода вирішить проблему нашого здоров’я, особливо дітей та онуків.
  • Будуть здорові діти, буде жити наш народ – буде жити Україна!

Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану – щороку третя субота вересня, діліться новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих.

Детальніше

Подкатегории