Проводиться конкурс дитячих малюнків

22 березня – Всесвітній день води!

З метою поглиблення знань про значення води в житті людини, про проблеми забезпечення питною водою населення у світі та виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів Черкаське управління захисних масивів дніпровських водосховищ проводить конкурс до Всесвітнього дня води на кращий малюнок. У 2021 році темою Всесвітнього дня води є «Вода для мене», а кампанія проводиться під гаслом «Цінуючи воду!» присвячена переоцінці ролі води у житті людини як способу раціонального використання та покращення екологічного стану водних ресурсів.

Детальніше

До уваги працівників управління!

З 03 березня по 19 травня 2021 рокувідбудуться навчання  з підготовки кадрів за індивідуальною формою (машиніст крана, кранівник).

З 04 по 23  квітня 2021 року відбудуться навчання  з підготовки кадрів за індивідуальною формою (електрогазварник).

Увага, конкурс!

Черкаське управління захисту дніпровських масивів для школярів та вихованців дошкільних закладів оголошує конкурс творів та малюнків «Водяна казка», приурочений до Нового 2020 року. Конкурс має на меті привернути увагу юних черкащан до збереження чистоти води та  захисту навколишнього середовища для себе та майбутніх поколінь. Напередодні свята буде визначено переможців, які отримають призи.
Твори та малюнки надсилати за адресою:  вул. Надпільна 332, м. Черкаси, 18005, Україна тел./факс (0472) 36-00-18,

Черкаська область стала однією з пілотних, де впроваджують новий онлайн-сервіс для агровиробників

Так, 19 грудня обласний центр відвідають представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства й міжнародні партнери проєкту, щоб провести навчання для операторів Реєстру. У січні відповідні тренінги відбудуться в ОТГ області. Для пілотного проєкту було обрано Київську, Черкаську, Одеську, Львівську, Волинську та Миколаївську області. Після аналізу роботи та усунення всіх недоліків, сервіс буде поширений на всю територію України. Онлайн-сервіс для агровиробників працюватиме за принципом «єдиного вікна». Після реєстрації Реєстр надаватиме користувачу інформацію про нього з Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав, Реєстру тварин, зокрема: земельні ділянки у власності та користуванні, зареєстровані тварини тощо. За допомогою Аграрного реєстру планується забезпечити більш прозорий та зручний механізм надання державної підтримки аграріям, спростити доступ до банківського фінансування, а також цей інструмент сприятиме виправленню помилок у Держгеокадастрі.

 

Запрошуємо  зацікавлених осіб до малого сесійного залу Будинку рад (б.Шевченка, 185) у четвер, 19 грудня (10.00-14.00).