Розроблено алгоритм дій під час повітряної тривоги

Забезпечення цивільного захисту на об’єктах господарювання, збереження життя і здоров`я працівників  у військовий час є першочерговим обов’язком. Тому у   Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ розроблено чіткий алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема при отримання сигналу  «Повітряна тривога».

На цьому акцентував начальник управління Олександр Бовсуновський у ході наради, проведеної 20.07.2022 за участю керівників та спеціалістів структурних підрозділів.

-          У зв`язку з тим, що повітряні удари російських агресорів стали більш частими та непередбачуваними, нам особливо слід звернути увагу на власну безпеку. З цією метою в управлінні видано наказ «Про дії працівників під час повітряної тривоги» та затверджено відповідну інструкцію. – повідомив керівник.

Також визначено місце укриття в будинку неподалік, куди в разі повітряної тривоги мають організовано пройти всі працівники. Також місця укриття людей визначено на дільницях та всіх структурних об’єктах.  У хвилини небезпеки кожному необхідно мобілізувати себе, бути зосередженим та уважним, діяти максимально швидко.

Фахівець з режиму секретності та цивільного захисту Ігор Урецький провів навчання  присутніх про дії працівників під час отримання сигналу «Повітряна тривога» згідно з розробленою інструкцією. .

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить