Начальники насосних станцій склали щорічні іспити

В Черкаському РУВР складали іспити інженерно-технічні працівники управління, відповідальні за електрогосподарство. З цією метою з усіх дільниць та насосних станцій прибуло 16 осіб. До приймальної комісії увійшли: головний енергетик, провідний інженер з ОП, начальник ЕТЛ, державні інспектори держенергонагляду та держгірпромнагляду.

 Такі іспити в управлінні проходять щороку. Навіщо вони потрібні? На це питання знає відповідь провідний інженер з ОП Анатолій Дурицький:

– В нашій роботі постійно з’являються нові керуючі документи, до того ж, аналізуємо порушення з охорони праці в Держводагентстві, БУВРі та управлінні, підвищуємо  рівень підготовки персоналу. Крім того, цього року було призначено 5 нових начальників насосних станцій, їхню роботу аналізуємо найретельніше. Таким чином, під час іспитів вирішуємо виробничі питання та ставимо завдання на наступний рік, – прокоментував Анатолій Дурицький.

Звернувся до колективу начальник управління Олександр Бовсуновський. Він ознайомив людей зі змінами в системі водного господарства, законодавчими нововведеннями.

 – Я завжди говорив і сьогодні наголошую на тому, що вдала робота всього нашого управління залежить насамперед від роботи начальників насосних станцій, від того, наскільки вони зуміють організувати колектив, поставити до виконання правильні завдання, підтримувати в робочому стані обладнання насосних і працювати на перспективу, – сказав Олександр Бовсуновський.

Розуміють важливість своєї роботи та необхідність  підвищувати кваліфікацію, поглиблювати звання і самі начальники насосних станцій. Спілкуємося із начальником Тясминської насосної станції Степаном  Журавлем:

 – У водному господарстві працюю майже 40 років, щороку здаю такі іспити. У своїх знаннях впевнений, проте хвилююся щоразу. Це так само, коли приходиш до лікаря міряти тиск, через хвилювання він завжди на 10% підвищується. А якщо серйозно, то ми працюємо з електроустановками, тому обов’язково потрібно підвищувати професійний рівень, здобувати нові знання, – зазначив Степан Журавель.

Микола Пузир на таких екзаменах вперше, адже начальником Оболонської насосної станції він став цьогоріч. Безумовно, хвилюється, однак від розмови не ухиляється.

 – У водному господарстві працюю 5 років. До цього був у рибництві

на посаді механіка дільниці. Робота наша складна тим, що має високий клас небезпеки, адже працюємо з високою напругою, тому маємо завжди бути обережними та точними, - каже Микола Пузир.

Начальник Золотоніської насосної станції погоджується зі своїми колегами і додає, що потрібна не лише точність і правильність, а й  подекуди творчість.

 – У роботі щодня з’являється щось нове, до того ж, обладнання старіє, тому доводиться його замінювати і вдосконалювати. Ось нещодавно ми змінили нижню опору щита, використавши для ущільнення п-подібну гуму. На насосній станції зробили нове освітлення, поставили конвектори, що дозволило зекономити ресурси, – каже Володимир Лисак.

Серед тих, хто вперше складав іспити була і єдина жінка-начальник  Будище-Свидівської насосної станції №2 Наталя Грекало.

  Ці екзамени мало відрізняються від тих, що складали в школі, принаймні, хвилювання таке саме. В чоловічому колективі мені працювати легко, адже колеги діляться своїм досвідом і допомагають набувати власний . Це достойні особистості, які пропрацювали в галузі не один рік. Я завжди відчуваю їхню підтримку, – розповідає Наталя Грекало.

До речі, після складання іспитів, така ж перевірка знань чекає і на колективи насосних станцій. Проконтролювати цей процес пообіцяв головний енергетик Вадим Шляхетко.

– 4 січня буде перевірка усіх конспектів за 2016 рік, а щочетверга навчання на насосних станціях, якщо хтось не з’являтиметься  на них, складатиме іспити в управлінні. І від кожної дільниці чекаю на раціоналізаторські пропозиції. Найкращі будемо втілювати в життя, – зауважив Вадим Шляхетко.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить