Провели ремон насосного агрегату
- Подробности
- Создано 04.07.2025 12:15
На об’єктах Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ продовжується виконання поточних ремонтів обладнання та агрегатів, які потребують постійного догляду. Такі заходи спрямовані на підтримання обладнання в робочому стані, усунення незначних несправностей та запобігання збоїв у робочому процесі вцілому.
Зокрема, цими днями проведено ремонт насосного агрегату на Черкаській насосній станції Черкаської експлуатаційної дільниці.
Ремонтні заходи виконували працівники насосної станції.

