Провели ремон насосного агрегату

На об’єктах Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ продовжується виконання поточних ремонтів обладнання та агрегатів,  які потребують постійного догляду.  Такі заходи  спрямовані на підтримання обладнання в робочому стані, усунення незначних несправностей та запобігання збоїв у робочому процесі вцілому.

Зокрема, цими днями проведено ремонт насосного агрегату на Черкаській насосній станції Черкаської експлуатаційної дільниці.

Ремонтні заходи виконували працівники насосної станції.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить