Про звернення громадян у ІІ кварталі 2023 року

У ІІ кварталі 2023 року до Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ надійшло 1 звернення  від  органу влади  до якого звернулася жителька Черкаського району зверталася з приводу відшкодування збитків, завданих  унаслідок весняного водопілля.  Черкаським УЗМДВ надано відповідне роз’яснення згідно вимог чинного законодавства.

Про звернення громадян у 1 кварталі 2023 року

        У кварталі 2023 року  до Черкаського управління захисних масивів  надійшло 1 звернення  від жителя Черкаського району з питання  аграрної політики та земельних відносин. Громадянину надано відповідне роз’яснення.

 

Про звернення громадян у 3 кварталі 2022 року

У третьому кварталі 2022 року до Черкаського управління захиних масивів дніпровських водосховіищ звернення від громадян, громадських організацій та інших структур не надходили.

Про звернення громадян у 4 кварталі 2022 року

 

   У четвертому  кварталі та в 2022 році вцілому до Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховіищ звернення від громадян, громадських організацій та інших структур не надходили

Про звернення у 2 кварталі

У 2 кварталі 2022 року до Черкаського управління захиних масивів дніпровських водосховіищ звернення від громадян, громадських організацій та інших структур не надходили.