Щоб електротехнічне обладнання працювало безперебійно

Вже розпочалася друга половина літа, спостерігається дуже спекотна погода, високі температурні режими та загалом нелегка ситуація у енергосистемі. Тож спеціалісти управління постійно працюють над забезпеченням енергозбереження та безперебійної  роботи електротехнічного обладнання.  

Так цими днями виконали заміну трансформаторів струму на  вводі власних потреб на Будише-Свидівській насосній станції № 2.

 

 

 

 

Детальніше

МИ ЄДИНІ, МИ СИЛЬНІ, МИ УКРАЇНА!

Україна щорічно відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого. Спочатку датою обрали 28 липня- у день пам'яті київського князя Володимира Великого та День Хрещення Русі-України, але у зв'язку з переходом Православної церкви України на новоюліанський календар, дата змістилася на 13 днів раніше. Тому тепер 15 липня- свято Української Державності.

Сьогодні - свято гордості, національної єдності та незалежності України. Бажаю всьому українському народові міцного духу, сили та витримки у здійсненні великих перемог і досягненні нових вершин. Нехай цей день буде наповнений радістю, гідністю та патріотизмом. Славимо свою країну, ділімося любов'ю до України та прагнемо разом писати нову сторінку у великій історії нашої держави.

 

Для забезпечення надійної роботи

    Працівники управління докладають максимум зусиль для виконання комплексу ремонтних робіт, необхідних для забезпечення надійної і безперебійної роботи обладнання.

   Так цими днями на Будище-Свидівській насосній станції№ 1 проведено поточний ремонт  насосного агрегату № 3 (на знімку).

 

 

 

 

 

 

Відбулася оперативна нарада

Сьогодні 04.07.2024 начальник Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ Олександр Бовсуновський на Тясминській експлуатаційній дільниці провів оперативну  нараду з начальниками дільниць управління та начальниками насосних станцій. Було обговорено актуальні завдання у роботі, виконання яких має першочергове значення.

Це, зокрема,  виконання ремонтних робіт на виробничих об’єктах насосних станціях. підготовка до осінньо-зимового періоду, робота дизельних електричних систем,  засобів для відкачування, опалення побутових приміщень, ремонт техніки та механізмів.

Також у роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів управління.

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України. Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України. Та чи могли уявити творці цього документу, що через багато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?  Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій.

Навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо і боремося, її принципи залишатимуться непохитними! Сила українського народу -  у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди! Ми незламні, бо захищаємо свою землю.  Правда за нами, бо ми не бажаємо чужого. «Сам я вільний і ніколи не зламав чужої волі», - сказала колись Леся Українка.

                   Волю! За Свободу! За Правду! Борімося до самої Перемоги!

Поточний ремонт насосного аргегата

У  Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ тривають ремонтні роботи механізмів і агрегатів. Адже процес перекачування води  проходить злагоджено і без збоїв, а щоб цього досягти, потрібно постійно підтримувати обладнання в належному технічному стані. Тому і приділяють ремонтам таку увагу, системно проводячи  заплановані, так і здійснюючи поточні за потребою.

От цими днями провели поточний ремонт насосного агрегата № 3 Оболонської насосної станції № 2 Оболонської дільниці (на знімку).

 

 

 

Проведено тренінг

Сьогодні 11.06.2024 у рамках проєкту Міжнародної профспілкової організації   IUF та міжнародної гуманітарної організації Швейцарії Vanforlife щодо підвищення обізнаності членів профспілки в Україні про мінну небезпеку та ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами, Профспілка працівників агропромислового комплексу України провели  у Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ  тренінг на тему: «Мінна безпека. 10 кроків до життя».

На тренінгу на прикладі макетів, роздрукованих на З-D принтері, проінформовано учасників з виглядом та принципом дії вибухонебезпечних предметів, розглянуто характеристики мін, снарядів, бомб, акцентовано увагу на алгоритмі дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Тренінг провели сертифіковані Державною службою надзвичайних ситуацій України тренери Андрій Попов, голова Донецького обкому профспілки працівників агропромислового комплексу, та Влад Різник, голова молодіжної ради Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.

Детальніше

Подкатегории