Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.Долучіться в цей день о 16:00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви –  достойно вшановані своїми нащадками.

Детальніше

Лише той, хто має Гідність, може претендувати на Свободу

Це основа національної ідеї України, яка завжди давала українському народові сили на боротьбу. І за часів козацтва, і в період Визвольних змагань, і в Помаранчеву революцію, і в Революцію Гідності. І зараз - у цю страшну повномасштабну війну.Початок 21-го століття ознаменувався бойовим хрещенням України перед нинішньою вирішальною битвою з рашистами. Згуртувавшись на Майдані проти прокремлівської влади, люди самі обрали майбутній вектор – подалі від росії. Ще тоді українці відчули, якою силою може бути воля народу, зібрана в кулак, яка мужність розбуджена у звичайних людях. Ще тоді показали світові, як можна любити свою країну.З Гідністю і прагненням Свободи вистояли тоді – переможемо і зараз.

 

Проведено ремонт дренажного клапану

На об’єктах  управління продовжуються ремонтні роботи, адже із настанням холодної погоди збільшується навантаження на механізми. Отже, працювати вони мають  стабільно. Тож працівники докладають максимум зусиль для виконання цього завдання.

Так нещодавно  проведено ремонт зворотнього клапану  дренажного насосу № 2  великої дренажної галереї Будище-Свидівської  насосної станції  № 2 . Роботи виконував персонал  вказаної вище насосної станції.

            Довідково: зворотний клапан — пристрій, який дозволяє спрямувати потік води лише по одному напрямку. Якщо вода починає текти у протилежний бік, затвор закривається, тим самим захищаючи інші пристрої системи від пошкоджень, у тому числі насоси

 

Поточний ремонт щита водоскиду

В ході підготовки до роботи в зимовий період працівники Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ провели на Будище-Свидівській насосній станції поточний ремонт щита водоскиду.

Такі заходи виконані з метою безперебійного забезпечення регулювання рівнів води між верхнім і нижнім б’єфом.

 

 

 

 

 

Детальніше

В управлінні проведено перевірку знань електротехнічного персоналу насосних станцій

Працівники, які забезпечують роботу електротехнічного обладнання, повинні володіти відповідними знаннями та високими професійними навичками та постійно їх підвищувати, адже  рівень відповідальності  тут дуже високий.

Перевірка знань електротехнічного персоналу насосних станцій,  яка відбулася  в управлінні  25.10.2025,  показала, що  кожен  робітник  добре обізнаний  зі своєю спеціальністю, має практичне уміння та досвід.

Іспити приймала комісія під головуванням завідувача електротехнічної лабораторії Миколи Торопова.  Питання стосувалися  техніки безпеки та охорони праці, зокрема: законодавства про охорону праці і пожежну безпеку, правил безпечної експлуатації насосних станцій, правил технічної експлуатації електроустановок,  виробничих посадових інструкцій та іншого.

Детальніше

Ремонт шлюзу-регулятора

Працівниками Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ систематично виконуються ремонтно-експлуатаційні роботи механізмів та обладнання, а також гідро-технічних споруд.

Так нещодавно спеціалістами управління було проведено обстеження технічного стану  та проведено щита-шлюзу на каналі для перекидання води з річки Вільшанки до Будище-Свидівської насосної станції №1.  

Цей захід дозволить забезпечити безперебійну роботу у осінньо-зимовий період.

 

 

 

Проведено онлайн-конференцію

17.10.2023 працівники Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ взяли участь у онлайн-конференції, проведеній ДП «Укрводсервіс»., яке згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.10.2023 № 875-р визначено централізованою закупівельною організацією для водогосподарських організацій, зокрема щодо електричної енергії. На виконання постанови Кабміну «Про особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій» від 27.09.2023 №  1216 було затверджено і погоджено  Регламент взаємодії замовників із означеним підприємством із питань організації та проведення закупівель.

Тож в ході онлайн – конференції її учасники  ознайомилися з загальними положеннями Регламенту, основними тезами  планування та підготовки проведення закупівель, отримали відповіді на найбільш актуальні питання.

Подкатегории