Провели очищення

Персонал насосних станцій слідкує як за технічними можливостями механізмів та агрегатів, так і за тим, щоб сторонні предмети не потрапили у воду та не завадили роботі. Адже  решітки, які встановлюються на насосних станціях, виконують функцію очистки та запобігають потраплянню твердих включень,   в насосне обладнання.   Їх слід постійно очищати від гілок, природного і побутового сміття, водоростей та іншого.

           Цими днями таку роботу провели на  Будище-Свидівській насосній станції № 2, де виконали очищення сміттєзатримної решітки  (на знімку).

 

 

До Всесвітнього дня охорони праці

Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі.  У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.Цей день звертає додаткову увагу на те, що забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль. В управлінні також заплановано провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці.

 

Ремонт водомірного посту

В ході проведення ремонтно-доглядових робіт у Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ проводять різні заходи, мета яких не лише  недопустити недоліків у технічному процесі, а й забезпечити відповідний стан обладнання, приміщень та територій. Це все намагаються виконувати, задіюючи по максимуму власний професійний потенціал та ощадливо – економічний, розподіляючи кошти на першочергові напрямки. От нещодавно на Тясминській насосній станції вирішили зробити ремонт приміщення водомірного  посту. Двері виготовили і встановили власними силами (на знімках).

         Ремонтно –доглядові роботи на об’єктах і дільницях  продовжуються

Детальніше

Взяли участь в узгодженні режимів

25.03.2024 у режимі онлайн відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ. Обговорювалися і режими роботи водосховищ, і пов’язані з цим питання та найбільш важливі напрямки роботи. У роботі засідання взяли участь начальник Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ  Олександр Бовсуновський, його заступник Владислав Бондаренко, головний гідролог служби водних відносин та техногенно-екологічної безпеки  Ярослава Клименко та провідний гідротехнік цієї служби  Сергій Кисільов.

Детальніше

Сьогодні - Всесвітній день водних ресурсів

 Бережімо воду – і у колодязі, і у річці, і у джерелі. Пам’ятаймо, що чиста вода – це  запорука здоров’я та довголіття нас і наших дітей

22 березня  ми щорічно відзначаємо Всесвітній день водних ресурсів  (World Water Day), запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році. Тема Всесвітнього дня води у 2024 році:  «Вода для миру». Тож  у Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ сьогодні відбулися заходи з нагоди цього дня.

Присутні вшанували пам'ять жертв  війни з російським агресором загальнонаціональною хвилиною мовчання.

         Начальник управління Олександр Бовсуновський проінформував про те, що  з приводу відзначення Всесвітнього дня води на сайті ООН було опубліковано звернення до країн і народів, в якому зазначалося:

Детальніше

Проведено профспілкові збори

14.03.2024 відбулися збори первинної профспілкової організації Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ.   Варто зазначити, що  на  зборах були присутні делеговані представники від Черкаської, Дахнівської, Тясминської та Оболонської дільниць. Головою  зібрання  обрали Любов Гончарову, секретарем-Лілію Ківушину. На порядок денний було винесено низку актуальних питань  для подальшої роботи спілчан. Зокрема, присутні заслухали звіт  скарбника профспілкового комітету Тетяни Саєнко.  Також  на зборах відбулися вибори нового голови профспілки.  В ході голосування  довіру висловили Альбіні Башлик.Тож  вітаємо новообраного голову профспілки з обранням та зичимо успіхів у роботі!

Окрім цього,було обрано новий склад профспілкового комітету, членів ревізійної комісії та комісії по трудовим спорам.

Учасники заходу поділилися думками та висловили пропозиції стосовно діяльності профспілкової організації.

Детальніше

Розпочато роботи по весняному благоустрою

З настанням теплих весняних днів на дільницях і об’єктах  Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ розпочалися роботи по благоустрою. Якщо дозволяє погода,  підмітають, прибирають прилеглі ділянки до об’єктів від залишків сухої рослинності, опалого листя, побутового сміття.

От і нещодавно працівники Будище-Свидівської насосної станції № 2 провели благоустрій території довкола, прибрали і вивезли сміття та розрівняли грунт попід огорожею.

 

 

 

Детальніше

Подкатегории