Лекція на актуальну тематику

Центр кваліфікації працівників водного господарства 06.03.2024 проводить навчання на тему: «Проблеми глобальних водних ресурсів. Водні ресурси і водокористування у Європі та Україні». Буде розглянуто питання водної політики у світі та ЄС, поняття  загальних та внутрішніх відновних водних ресурсів, використання  водних ресурсів Європи та України. Лекція є актуальною та висвітлює основні засади водної політики та управління водними ресурсами, адаптації єврейських нормативів у водній сфері України.

Навчання відбудеться у режимі онлайн-конференції  у режимі ZOOM/, стосовно питань реєстрації та участі просимо звертатися до управління.

Відбудуться слухання з питань екобезпеки

10.11.2022 у режимі відеоконференції відбудуться слухання у комітеті Верховної Ради України  з питань екологічної політики та природокористування на тему: «Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та його відновлення до природного стану».

Про онлайн - навчання

    Відповідно до листа  Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства незабаром буде проведено онлайн-навчання на тему: «Безпека та здоров`я працівників: актуальні запитання».

Відбудеться вебінар

24.06. 2022 відбудеться онлайн-зустріч головних бухгалтерів, які працюють  в організаціях Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ.

Про Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови moyamova.in.ua

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови https://moyamova.in.ua. В рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння української мовою, із подальшим навчанням. На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також багато онлайн ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», який в доступній формі пояснює норми нового правопису, який вступив в силу у 2019 році.

       Запит щодо безкоштовної організації семінару-презентації та за додатковою інформацією щодо Національного онлайн-проєкту з тестування та вивчення української мови прохання надсилати на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.