Проводиться конкурс дитячих малюнків

22 березня – Всесвітній день води!

З метою поглиблення знань про значення води в житті людини, про проблеми забезпечення питною водою населення у світі та виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів Черкаське управління захисних масивів дніпровських водосховищ проводить конкурс до Всесвітнього дня води на кращий малюнок. У 2021 році темою Всесвітнього дня води є «Вода для мене», а кампанія проводиться під гаслом «Цінуючи воду!» присвячена переоцінці ролі води у житті людини як способу раціонального використання та покращення екологічного стану водних ресурсів.

 

Конкурс проводиться з 15 до 18 березня 2021 року.

До участі запрошуються усі бажаючі – учні шкіл та дошкільнята. Існує лише дві обов’язкові умови – роботу необхідно підписати (ПІБ, № школи, клас, вік) і вчасно й надати до 15 березня (включно) 2021 року надати до управління. Конкурсна комісія визначить переможців, які будуть нагороджені призами.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 0674728820 електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Додаткова інформація про Всесвітній день води знаходиться на сайті: http://worldwaterday.org/