Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін»

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. Цьогоріч Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство. Вода є фундаментальною для всіх аспектів життя. І оскільки вода впливає на всіх нас, нам потрібно, щоб кожен діяв. Ви та ваша сім’я, школа, бізнес і громада можете змінити ситуацію, змінивши спосіб використання, споживання та управління водою у своєму житті

. І навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи.Кожен із нас може зробити свій внесок, щоб повернути назад процес деградації джерел води та стати частиною вирішення проблеми.  Для цього є кілька простих речей, які ми можемо прийняти в свій розпорядок дня, і якщо ми всі це зробимо, це матиме велике значення.Ось декілька з основних пропозицій для прискорення вирішення проблем з водопостачанням та санітарією:

-          Вимкніть режим сну. Вимикання наших пристроїв, коли ми ними не користуємося, означає, що потрібно виробляти менше енергії, адже більшість виробництва електроенергії є водоємним.

-           Приймайте п’ятихвилинний душ. Зважаючи на те, що 44% побутових стічних вод не очищуються належним чином, коротший душ є чудовим способом зберегти цей дорогоцінний ресурс.

-          Безпечний змив. Усунути витік води та каналізаційні труби, спорожнити повні септичні резервуари та повідомити про скидання мулу.

     Перестаньте забруднювати. Не виливайте харчові відходи, масла, ліки та хімікати в унітаз або каналізацію.

Візьміть участь у прибиранні місцевих річок, озер, водно-болотних угідь або пляжів.Бережіть природу!

І пам’ятайте, що навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить