Стартує кампанія до Всесвітнього дня води 2023 року

Кампанія до Всесвітнього дня води 2023 року вже почала працювати. Цього року ООН зосередила увагу на прискоренні змін для вирішення кризи у сфері водопостачання та санітарії.  Глобальна кампанія під назвою Be the change заохочує людей вжити заходів у власному житті, щоб змінити спосіб використання, споживання та управління водою.  Пропозиції, зроблені окремими особами на веб-сайті кампанії, внесуть свій внесок у Порядок денний водних дій – головний результат Водної конференції ООН 2023, яка відкривається у Всесвітній день води, 22 березня 2023 року.

Програма водних дій – це сукупність добровільних зобов’язань урядів, компаній, організацій, установ, коаліцій та представників громадськості, спрямованих на швидке досягнення узгоджених на міжнародному рівні цілей у сфері водопостачання та санітарії, зокрема Цілі сталого розвитку 6 (ЦСР 6). : вода та санітарія для всіх до 2030 року.

Наразі світ серйозно відхилився від досягнення ЦСР 6. Останні дані показують, що уряди повинні працювати в середньому в чотири рази швидше, щоб досягти цієї цілі вчасно.  Дисфункція водного циклу підриває прогрес у всіх основних глобальних питаннях, від охорони здоров’я до голоду, від гендерної рівності до робочих місць, від освіти до промисловості, від катастроф до миру.   Потрібні швидкі трансформаційні зміни, і кожен може зіграти свою роль. Кожна дія – незалежно від того, наскільки вона мала – матиме значення.

 

    Щоб дізнатися більше про Всесвітній день води 2023: https://www.worldwaterday.org

    Щоб створити власний : Water Action, https://www.worldwaterday.org/

    Щоб ознайомитися з посібником із економії води: https://www.un.org/sustainabledevelopment/the-lazy-persons-guide-to-saving-water/

    Щоб знайти більше простих #WaterActions, які ви можете виконати: https://www.un.org/sustainabledevelopment/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить