Сьогодні велике державне свято

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників і захисниць  України та День Українського козацтва. Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії  (УПА) — військово-політичної формації українського визвольного руху. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

         Щиро вітаю  з Днем захисників і захисниць  України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

         Саме 14 жовтня поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Справа захисту незалежності згуртувала     і військових, і добровольців, і волонтерів. Цього дня ми вшановуємо тих, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких від рашистів. Особливі слова подяки висловлюю працівникам управління, які нині захищають нашу свободу на фронті. Ви б`єтеся за Україну. Ви-незламні. Ви-сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, в домі панує тепло, затишок і любов.

Поки є Герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо

Шана і честь захисникам і захисницям Вітчизни! Слава Україні!

З повагою

начальник управління                               Олександр Бовсуновський

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить