Вшановуємо пам'ять Героя

        Колектив Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ  у День пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вшановує пам'ять Героя. 

Віктор Володимирович Гугленко (1969—2022) — старший сержант Збройних сил України, учасник російсько-української війни, який загинув під час російського вторгнення в Україну.

Народився 1969 року, мешкав у с. Галаганівка Черкаського району Черкаської області. Працював у Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ понад двадцять років — спочатку на посаді електромонтера, згодом — начальником насосної станції. Брав участь у війни в Афганістані та в в зоні ООС на сході України.

Під час російського вторгення в Україну в 2022 році був старшим сержантом бригадної артилерійської групи. Загинув 22 березня 2022 року у місті Костянтинівка Донецької області внаслідок прямого влучання ракети противника. Похований у рідному селі. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Вічна слава! Вічна пам'ять!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить