Шануємо кожного, пам'ятаємо всіх. Слава Україні – Героям слава!

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію. Рівно 8 років тому під Іловайськом під час виходу з оточення українських військових росія порушила домовленість про «зелений коридор» і впритул розстріляла нашу колону. Як тоді, так і зараз ворог уже навіть не приховує своє жорстоке й зухвале обличчя, продовжуючи підступно вбивати мирних людей та наших захисників. Завжди  пам’ятаємо  та згадуємо про наших сильних, сміливих та рішучих воїнів, які захищають рідну країну та віддають за неї найцінніше – власне життя.

 

Сьогодні, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, у м. Черкаси  вшанували всіх полеглих  за нашу державу покладанням квітів біля меморіалу на площі Слави та молебнем, а в Черкаському обласному краєзнавчому музеї було проведено пам’ятні урочистості та нагородження. В заходах узяли участь очільники обласної та місцевої влади, представники підприємств , установ та організацій, громадськості,, а також  Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ.

Символом дати виступає квітка соняшника, адже у дні Іловайської трагедії саме вона рясніла на полях. І хоч немає тих слів, аби вгамувати біль рідних, які втратили люблячого батька, чоловіка, найкращого сина. Для всіх нас це люди, яким ми завдячуємо за кожен наш ранок, й вони назавжди будуть у наших серцях.

Кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу. Загиблі Герої залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців.

Вічна пам’ять полеглим, честь і слава живим Героям!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить