На церемонії підняття Державного Прапора

 У м. Черкаси відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. В церемонії підняття Державного Прапора взяли участь очільники міста й області, військові, волонтери, представники громадських організацій, трудових колективів і навчальних закладів, а також представники колективу Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ. Місцем проведення урочистостей стала площа імені Тараса Шевченка, адже саме тут 1990 року в Черкасах уперше замайорів державний прапор незалежної України як символ незламності українського духу. Учасники урочистостей вшанували хвилиною мовчання усіх борців, які загинули за Незалежність України.

 

 

З Днем Державного прапора присутніх  привітали керівники області та міста. Зокрема,  голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець у своєму виступі наголосив:

– Черкащино, зі святом, одним із головних свят нашої країни!  Наш прапор – це вже більше, ніж просто символ. Наші воїни в ці хвилини борються за те, щоб синьо-жовті стяги майоріли над усією Україною: від сходу до заходу, від півдня до півночі. І так обов’язково буде! І тут,  ми обов’язково його символічно здіймемо і в день нашої перемоги над російськими окупантами.

З нагоди свята нагородами відзначили військових, освітян, волонтерів та службовців.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить