У Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських Сьогодні відбулися заходи , приурочені до Дня Української державності .

- Ми – великий народ  з багатою історією, культурою, милозвучною мовою, ми – самобутні, волелюбні і незламні. Росія, яка прийшла з війною в Україну, бачить нашу силу, міць і єдність, розуміє, що наш народ не здолати. Наша незалежність, наша державність, наша свобода – це те, чого ми ніколи не віддамо ворогу. Тому сьогодні ми працюємо, всіма силами наближаючи перемогу над загарбниками. – наголосив начальник управління Олександр Бовсуновський у своєм-у виступі перед колективом.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять  Героїв, загиблих за незалежність України. Серед них -  начальник насосної станції Гугленко Віктор, який загинув, захищаючи Батьківщину.  

Біля приміщення управління під звуки українських патріотичних пісень працівники, які цього дня прийшли на роботу у вишиванках, провели тематичний флеш-моб (на знімку)

Тож працюємо на перемогу, утверджуємо тисячолітні традиції українського державотворення,віримо в ЗСУ і Україна переможе!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить