28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності

День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого. Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо підготовки та відзначення Дня української державності. Згідно з розпорядженням уряду №585 від 12 липня, план заходів до Дня української державності передбачає створення єдиної державної айдентики.

Міністерствам та обласним і Київській держадміністраціям пропонується провести у Києві, інших населених пунктах, а також закордонних дипломатичних установах України офіційну церемонію урочистого підняття Державного прапора та інші заходи, спрямовані на виховання поваги до державних символів України, а також провести церемонію покладання квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків, місць поховання видатних діячів української держави, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції гідності, учасників АТО та учасників заходів щодо гарантування національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території України. Також передбачається проведення у бібліотеках тематичних виставок книжок, конкурсних відборів тематичних короткометражних і анімаційних фільмів, тематичних конференцій і круглих столів.Крім того, заплановано виготовлення та введення в обіг у встановленому порядку пам'ятних монет, присвячених державним символам України.

 

Зокрема, план заходів передбачає проведення спеціального телемарафону "Спадкоємці Володимирового Тризуба", присвяченого історії українських державницьких традицій і державних символів України. Місцевій владі доручено розробити регіональні плани заходів щодо відзначення Дня української державності та проведення відповідної тематичної роботи.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/585-2022-%D1%80#Text

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить