Взяли участь в урочистому зібранні

Напередодні Дня Конституції України, який відзначатимуть  в обласному художньому музеї м. Черкаси пройшло урочисте зібрання за участю керівників області та міста, працівників різних галузей та громадян.   

У ході проведення голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, міський голова  м. Черкаси Анатолій Бондаренко вручили нагороди черкащанам, котрі в тилу й на фронті докладають усіх зусиль для того, аби наблизити українську перемогу. Також прозвучали патріотичні пісні у виконанні творчих колективів. У зібранні взяли участь і працівники Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ.

 Увазі присутніх було представлено тематичну музейну експозицію, приурочену історії створення Конституції України.

 Довідково: Конституція ― це основний державний закон, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. Інші закони держави, як правило, спираються на конституцію. Конституція має найвище значення та юридичну силу.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить