Рішення проблем знаходимо у співпраці

Нещодавно генеральний директор ПрАТ  «Укргідроенерго» побував з робочим візитом на Кременчуцькій ГЕС.  У ході візиту проведено розширену нараду, під час якої розглянуто низку питань щодо раціонального використання водних ресурсів Кременчуцького водосховища. До участі в ній залучено представників територіальних громад, фахівців регіональних управлінь водних ресурсів, керівників профільних підприємств Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей. Також у роботі наради взяв участь і начальник Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ Олександр Бовсуновський.

Ігор Сирота зосередив увагу учасників на організаційно-технічних заходах, які дадуть можливість компанії повернутися до експлуатації Кременчуцького водосховища на рівнях, встановлених проєктними рішеннями,  на вирішенні питань берегоукріплень по всім водосховищам дніпровського каскаду, зокрема й Кременчуцького.

 

«Наша мета — не допустити руйнування берегів, тож маємо розібратись, вислухати кожного та провести необхідний аналіз. Це — спільне завдання усіх водокористувачів і Укргідроенерго готове брати активну участь у цій комплексній роботі», - наголосив генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота..

Після конструктивного обговорення проблем прийнято рішення в найкоротші терміни обстежити технічний стан підводних частин водозаборів, а також визначити мінімальну кількість об'єктів берегозахисних споруд, які першочергово потребують проведення заходів з укріплення берегів.

У тому числі за підсумками наради для забезпечення стабільної роботи Кременчуцького водосховища і в тому числі захисних гідротехнічних споруд, які експлуатує Черкаське управління захисних масивів дніпровських водосховищ, в умовах форсованих рівнів вище НПР-81,0 мБс, вирішено за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго»  виконати роботи  з метою укріплення  верхового  укосу  Оболонської захисної дамби №4 ПК-40 с. Мозоліївка – с. Шушвалівка .

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить