Засідання Басейнової ради р. Дніпро 23.05.2013 р

23 травня 2013 року відбулося засідання Басейнової ради р. Дніпро у приміщенні спорт-готелю „Селена”, Черкаська область, Черкаський район с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21.

 

На зібранні взяли участь у обговоренні проблемних питань керівники та спеціалісти Державного агентства водних ресурсів України, басейнових, обласних та регіональних управлінь водних ресурсів, обласних державних адміністрацій, державних екологічних інспекцій, представники наукових і водогосподарських організацій, представники державних управлінь та обласних комітетів природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь.

Були розглянуті питання удосконалення управління в галузі охорони і раціонального використання вод шляхом впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом. Обговорено питання підготовки обласних та регіональних програм екологічного оздоровлення басейну р. Дніпро у відповідності до „Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р. Дніпро до 2021 року”. Проаналізований пропуск максимальних витрат води під час повені 2013 року в верхів’ї Кременчуцького водосховища.

Басейнова Рада р. Дніпро вважає за необхідне поглибити міжнародне співробітництво в басейні Дніпра в цілому, передусім у впровадженні спільного для країн басейну підходу до реалізації системи заходів, спрямованих на забезпечення комплексного управління, раціонального використання і охорони водних та інших природних ресурсів і екосистем басейну річки Дніпро на користь населення і сталого розвитку прибережних держав.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить