В Черкаському РУВР проаналізували наслідки негоди

В Черкаському РУВР відбулася виробнича нарада за участі  начальників дільниць, гідротехніків, механіків, головних спеціалістів та начальників насосних станцій. Учасники обговорили ситуацію, що склалася  станція у звязку з негодою та знеструмленням насосних станцій. Було проаналізовано наслідки стихії, внесено конкретні пропозиції, продумано дії у випадку, якщо таке повториться.

Кожен начальник НС розповів про свої дії під час надзвичайних ситуацій, спричинених несприятливими погодними умовами і низькими температурами в період з 19 по 24 січня цього року. Вони були доцільними і правильними з технічної точки зору, однак важливим виявився людський фактор, бо в умовах, що склалися, персонал не мав ні мобільного зв’язку, ні опалення, ні можливості закип’ятити чаю.

– Питань надзвичайно багато, однак насамперед потрібно забезпечити обігрів приміщення, де знаходиться черговий персонал: будувати грубки чи купувати буржуйки, придбати дизель-генератори чи інші електрогенеруючі установки, ліхтарі «летючі миші». Також потрібно, щоб механіки слідкували за щитовим господарством, особливо зараз, коли знижений рівень води і триває ремонтний період, під час якого можна усунути усі недоліки, – зауважив начальник Черкаського РУВР Олександр Бовсуновський.

Начальники дільниць у своїх виступах зауважили, що для них гостро стоїть питання снігоприбиральної техніки, адже на роботу люди добираються з сусідніх сіл по нечищених від снігу дорогах.

 – Під час негоди дамбу ніхто не прогортав, є 7 км шляху, де проїхати неможливо. Було б непогано, щоб перед негодою була якась взаємодія з місцевими органами влади, щоб і вони реагували на ситуацію. А ще потрібен пристрій, який би заряджав мобільні телефони в умовах відсутності електричної напруги, – поділився міркуваннями начальник Золотоніської НС Володимир Лисак.

Звичайно, втілити в життя вдасться не всі задуми, а стільки, як дозволить фінансова ситуація. Однак, як показує ситуація, одним із першочергових є  питання дисципліни: найкраще спрацювали ті НС, де вона була на вищому рівні.

 – Кожна людина, яка працює на НС має вболівати за свою роботу, а начальники мають створити з одного боку дисципліну з чітким дотриманням обов’язків з одного боку і турботою про людину – з іншого. Праціківники повинні мати можливість погрітися та пообідати, бо від їхнього здоров’я залежить працездатність, – підкреслив головний механік Вадим Підоплічко.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить