Навели лад на дамбі

Порядок починається з кожного з нас, – переконані працівники  Тясминської дільниці Черкаського УМЗДВ, які  систематично проводять акції щодо прибирання Тясминської дамби та прилеглих територій від засмічення. От і цими днями вони навели лад на означеній дамбі, прибравши сміття та гілля, яке попадало  через грозові дощі.

Вапняне фарбування

    На об’єктах Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ продовжуються роботи щодо благоустрою територій та покращення стану приміщень.  

     Так цими днями проведено вапняне фарбування побутового приміщення на промисловій базі Оболонської дільниці, яка розташована за адресою: вул. Рєпіна, 5, с. Святилівка Кременчуцького  району Полтавської області

 

 

 

 

Підготовка до безпечного льодоходу та паводків

На знімках:

В Черкаському  УЗМДВ обслуговуючим персоналом  Золотоніської насосної станції, яка розташована за адресою: вул. Приморська, 20, с. Чехівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл.  проводиться ревізія автоматичних вимикачів АП-50. Зазначені  заходи,  забезпечать надійну роботу насосних агрегатів та безпечний  пропуск весняної повені та паводків.

  В Черкаському  УЗМДВ обслуговуючим персоналом  Вільшанської насосної станції, яка розташована за адресою вул. Насосна, 2, с. Лозівок, Черкаський р-н, Черкаська обл., проводиться виведення з ремонту насосного агрегату №2.Зазначені  заходи  забезпечать надійну роботу насосного агрегату та безпечний  пропуск весняної повені та паводків.

  В Черкаському  УЗМДВ обслуговуючим персоналом  Вільшанської насосної станції, яка розташована за адресою вул. Насосна, 2, с. Лозівок, Черкаський р-н, Черкаська обл., проводитьсяревізія реле поміжного та реле автоматики насосного агрегату №2.Зазначені  заходи  забезпечать надійну роботу насосного агрегату та безпечний  пропуск весняної повені та паводків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведені заходи забезпечать надійну роботу насосних агрегатів

У Черкаському  УЗМДВ персоналом  Будище-Свидівської насосної станції №1, яка розташована за  адресою:  с. Єлизаветівка, вул. Шевченка, 2-Б  Черкаського  р-ну  Черкаської обл. проводиться чищення щита та сміттєзатримуючих решіток від сплавного сміття та мулу.

Проведені  заходи забезпечать надійну роботу насосних агрегатів № 1-№ 3.

 

 

 

 

 

Подробнее...

Очищення масляного охолоджувача електродвигуна насосного агрегату №7

У Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ першочергову увагу приділяють проведенню ремонтів технічного обладнання, адже від цього напряму залежить виконання основного завдання – захисту від затоплення та підтоплення населених пунктів та територій.  Так цими днями обслуговуючим працівники Тясминської насосної станції, яка розташована за адресою: вул. Тясминська, 136 а,с. Стецівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., займаються очищенням масляного охолоджувача електродвигуна насосного агрегату №7, що в подальшому забезпечить надійну роботу насосного агрегату.