На Золотоніській насосній станції проводять ревізію магнітних пускачів

У Черкаському  УЗМДВ персоналом Золотоніської насосної станції, яка розташована за  адресою: вул. Приморська, 20, с. Чехівка, Чорнобаївський р-н,   Черкаська обл., проводиться ревізія магнітних пускачів. Зазначені  заходи забезпечать безперервну роботу та захист електродвигунів насосних агрегатів від перевантажень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проводиться вирубка чагарників на дренажно-осушовальній системіолійне фарбування огорожі

У Черкаському  УЗМДВ персоналом Черкаської дільниці проводиться вирубка чагарників на дренажно-осушовальній системі , яка розташована за адресою: вул. Героїв Холодного Яру, м. Черкаси. Зазначені  заходи  забезпечать ліквідацію захаращеності на території дренажно-осушовальної системи. Також  персоналом Оболонської дільниці, яка розташована за адресою: вул. Рєпіна, 5, с.Святилівка, Глобинський р-н,  Полтавська обл.. Проводиться олійне фарбування огорожі дільниці. Зазначені  заходи  забезпечать захист металевих конструкцій огорожі від руйнування та  покращать естетичний вигляд дільниці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для захисту від впливу зовнішніх факторів та покращення естетичного стану балконної огорожі

Фарбування балкона проводиться для вирішення двох завдань: по-перше, покращується естетичний стан конструкції, і, по-друге, всі деталі захищаються від впливу зовнішніх факторів. Для цього у Черкаському  УЗМДВ персоналом Черкаської дільниці проводиться олійне фарбування балконної огорожі в адміністративній будівлі управління, яка розташована за адресою:  вул. Надпільна, 332, м. Черкаси. Олійна фарбова плівка міцна, водо- і атмосферостійка. Вона захищає металеві поверхні від корозії та від незначних механічних пошкоджень і атмосферних впливів  Тому виконання таких робіт забезпечує захист від впливу зовнішніх факторів та  покращує естетичний стан огорожі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Планування, фарбування, вирубка - для забезпечення благоустрою

   У Черкаському  УЗМДВ персоналом Тясминської дільниці проводиться планування площ екскаватором на території Тясминської промбази, яка розташована за адресою: вул. Тясминська, 137, с. Стецівка, Чигиринський р-н,  Черкаська обл.. Зазначені  заходи  забезпечать безпечний проїзд транспорту по території дільниці  та  покращать естетичний вигляд території дільниці.

  У Черкаському  УЗМДВ персоналом Тясминської дільниці проводиться вирубка чагарників на території Тясминської промбази, яка розташована за адресою: вул. Тясминська, 137, с. Стецівка, Чигиринський р-н,  Черкаська обл.. Зазначені  заходи  забезпечать ліквідацію захаращеності на території дільниці.

  У Черкаському  УЗМДВ персоналом Тясминської дільниці проводиться скошування трав’янистої рослинності мотокосою на Тясминській захисній дамбі, яка розташована за адресою: с. Стецівка, Чигиринський р-н,  Черкаська обл.. Зазначені  заходи  забезпечать ліквідацію захаращеності на території дамби та  покращать естетичний стан дамби.

   У Черкаському  УЗМДВ персоналом Золотоніської насосної станції, яка розташована за адресою:вул. Приморська, 20, с. Чехівка, Чорнобаївський р-н,  Черкаська обл..Проводиться підготовка бетонних поверхонь під олійне фарбування. Зазначені  заходи  забезпечать якісне фарбування поверхонь фундаментів.

   У Черкаському  УЗМДВ персоналом Золотоніської насосної станції, яка розташована за адресою:вул. Приморська, 20, с. Чехівка, Чорнобаївський р-н,  Черкаська обл.. Проводиться олійне фарбування фундаментів насосних агрегатів.Зазначені  заходи  забезпечать захист бетонних конструкцій від руйнування та  покращать естетичний вигляд поверхонь фундаментів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скошування трави

     У Черкаському  УЗМДВ персоналом Черкаської дільниці проводиться викошування трав’янистої рослинності мотокосою на території адміністративної будівлі управління яка розташована за адресою:  вул. Надпільна, 332, м. Черкаси.   Зазначені  заходи забезпечать поліпшення естетичного вигляду території управління.

    У Черкаському УЗМДВ персоналом Тясминської дільниці проводиться скошування трав’янистої рослинностітракторною косаркоюна Тясминській  захисній  дамбі, яка розташована за адресою: с. Стецівка, Чигиринський р-н,    Черкаська обл.. Зазначені заходи забезпечать пожежну безпеку та естетичний вигляд дамби.