Роботи по ремонту покрівлі

Систематичне проведення  ремонтних робіт  на об’єктах для  працівників управління є  завданням, над яким вони працюють систематично. Адже кожен усвідомлює, що дотримання належного стану  будівель  та обладнання є запорукою їх надійної експлуатації. 

   Так нещодавно на  Черкаській дільниці  виконано роботи  по ремонту   покрівлі  приміщення, де розміщується майстерня

Осінні роботи

        Працівники управління  поєднують виконання своїх професійних обов’язків разом з проведенням  робіт по благоустрою. Для цього використовують кожну погожу осінню годину, щоб із настанням зимових холодів на об’єктах був прорядок.

Цими днями на Золотоніській дамбі  провели вирубування  чагарників, якими заросли узбіччя.  Одночасно зібрали побутові сміття, залишене в зелених насадженнях..

Зрубане і зібране вивезли.

 

 

Ремонт віконнмх відкосів у актовій залі

 

Дотримання належного температурного режиму в приміщенні, економія теплової енергії та енергозбереження  нині є особливо актуальною проблемою. Над її вирішенням у Черкаському управлінні захисних масивів дніпровських водосховищ працюють постійно. От і цими днями у актовій залі адміністративної будівлі управління проводиться ремонт та утеплення віконних відкосів.

Скошено траву

На дільницях Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ постійно докладають зусиль для проведення благоустрою та дотримання  у належному стані не тільки об’єктів інфраструктури, а й прилеглих до них ділянок. Працівники систематично прибирають побутові відходи, дбають про санітарний стан..

    Так цими днями  на території Тясминській дільниці було скошено та зібрано трав`янисту рослинність,